Profesyonel ekibimiz Evinizdeki, Ofisinizdeki, Fuar Alanındaki Eşyalarınızı özel malzemelerle titizlikle Kolilere Yerleştiriyor ve zarar gelmeden Depolarınımıza Nakliyesini sağlıyor. Kullandığımız kolileme malzemeleri tamamen son teknoloji ürünü olmakla birlikte, eşyalarınızın nakliye ve depolanma sürcinde zarar görmesini engelleyecek niteliktedir.

UZMAN KADRO :
Uzman kadromuzla; Eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu bilerek, Eşya Kolileme, Eşya Paketleme, Eşya Nakliyesi ve Depo Görevi hizmetleri vermekteyiz.

GÜVENLİ NAKLİYE :
Eşyalarınız sigortalı olarak güvenle Nakliye ediyoruz. Konu hakkında detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz. Firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.

NAKLİYE ARAÇLARIMIZ :
ROTA Depolama, depolama ve nakliyat sektöründe 1982'den beri hizmet vermektedir. Dev Araç Filomuzla Emrinizdeyiz. Güvenin Adı Rota Depolama ve Nakliye Hizmetleri.

EŞYA DEPOLARIMIZ :
Depolarımızın tamamı afetlere karşı en doğru yerlerde konumlanmıştır. Tamamen Sigorta Kapsamında saklanacak olan eşyalarınızı çekinmeden, güvenle bize emanet edebilirsiniz.